Wever & Ducre’ - uus hingamine valgustuses!

Pikaajalised traditsioonid, pidev uuendamine ja tootja pühendumine loomaks suurepärast valgustust - see on olnud alati ettevõtte märksõnaks. Igapäevane rutiinne töö ning mõtlemine on minevik. WEVER & DUCRÉ uus kollektsioon „Look & Feel“ on otsekui uus hingamine. Saavutatud uue töökultuuri ja suhtumisega.

15. Aprill 2012 oli üks olulisemaid päevi WEVER & DUCRÉ ajaloos, mis avas ettevõtte uue lehekülje.

Sellest päevast sai alguse uus funktsionaalne elegants, uus innovatiivne arenemine ning firma laienemine ülemaailmseks. Uues koostöös tuntud Austria ettevõttega XAL, Xenon Architectural Lighting GmbH, ollakse kirglikumad ja innovatiivsemad kui kunagi varem ning vanad ideed on viidud uuele tasemele. Pikaajalised kogemused liidetuna uute, värskete ja läbiproovitud tehnoloogiatega paneb ettevõtet tundma end kindlamalt kui kunagi varem. Taas on leitud nii iseend kui oma identiteet valgustuses. Uus kooslus on täiuslik sümbioos, mis taastas firma usaldusväärsuse.

Ühes uue hingamisega nähakse, kuidas valgustuses võtab võimu LED valgus.

Eksperimenteerides uute võimalustega ja uute tehnoloogiatega ollakse loonud uued võimalused valgustamiseks. Wever & Ducré uuenenud valgustite valik pakub esimese klassi kvaliteeti ja mõistliku hinnaga valgustust.

Ole osaks uuele Wever & Ducré kogemusele.

  

Valgusmaania Salong ,   Nitt OÜ ,   18.05.2012

Priit Aulik

Tegevjuht

 

www.xal.com

www.wever-ducre.com